O nas

Czym jest dla nas film?

Gdy oglądasz swój ulubiony film ze znajomymi, dziewczyną, chłopakiem, lub z rodziną cieszysz się każdą chwilą spędzoną z najbliższymi. Tego czasu nie zastąpi się niczym. Wiem, że to coś ważnego, coś co zbliża do siebie ludzi i daje poczucie więzi.
„Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć” jak to powiedział Alfred Hitchcock słynny brytyjski reżyser.

Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus, i takie filmy wam dajemy.

Nadajemy kształt każdemu wydarzeniu oddając jego osobisty i oryginalny charakter.

Tworzymy teledyski, filmy ślubne, oraz indywidualne projekty.
Zachęcamy do kontaktu, nawet w celach orientacyjnych.

Już od dzieciństwa pamiętam gdy trzymałem aparat w rękach robiłem zdjęcia wszystkiemu co znajdowało się dookoła. Gdy trzeba było zrobić zdjęcie znajomi mówili: „To Adam zrobi zdjęcie”. Nie było innej opcji. Potem szkoła Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku. Następnie liczne reportaże wideo, autorskie projekty i utwierdziłem się w przekonaniu, że film to jest coś niezwykłego. Tak powstało Make Video. Filmy które dla was powstają są połączeniem pasji, marzeń, pragnień, emocji. To wszystko można zobaczyć w naszych kadrach i końcowej postprodukcji na komputerze. Zapraszamy do poznania naszej twórczości.

Dlaczego my?
Gdybyśmy postawili w rzędzie 100 osób przed pięknym krajobrazem gór i kazali im zrobić jedno zdjęcie tego co widzą na wprost, to zdjęcie każdej osoby będzie wyglądać inaczej, oryginalnie, jedynie w swoim rodzaju. Każda osoba dostrzega otaczający nasz świat inaczej. Jedna osoba która kocha góry zrobi zdjęcie w bardzo jasnych i nasyconych kolorach, co będzie pokazywać jej radość, którą aktualnie przeżywa. Drugiej osobie jednak góry kojarzą się z smutnym przeżyciem, więc zrobiłaby zdjęcie jak przypuszczam w kolorach czarnobiałych i tak dalej. Zrobiona fotografia będzie przedstawiała góry, ale w innym spojrzeniu, bo każdy ma inny, ciekawy pogląd na ten świat. Właśnie w ten sposób można zobaczyć nasze emocje na zdjęciach, fotografa jak i osoby fotografowanej.

Dlaczego my?