Witamy!
Znajdujesz się na stronie poświęconej działaniom non-profit. Być może trafiłeś tutaj jedynie przypadkiem, ale mamy nadzieję, że zostaniesz na dłuższą chwilę. W wolnym czasie nagrywamy filmy, które są odzwierciedleniem duszy tych, którzy tworzą z nami projekty.

Tworzymy serie projektów, które można obejrzeć za darmo i na wyciągnięcie ręki. Są to historie ludzi, ich pasji, marzeń; Krótkie tematyczne filmiki. Sami sprawdźcie. Publikujemy je na naszym kanale YouTube: Settlers Studio.

O PROJEKTACH


W wakacje 2013 roku wyszliśmy bardzo amatorsko z projektem „Tożsamość”, nie spodziewaliśmy się, że zdobędzie on tak ogromne zaufanie wśród ludzi. Był niesamowicie wielkim jak na tamten moment przedsięwzięciem, bo pierwszym. Później projekt „Podziel się Pasją” i „… i nie opuszczę Cię, aż do śmierci” – ten projekt opowiadający o relacjach damsko-męskich, który jest w trakcie realizacji.

Jeżeli poczułeś pragnienie, aby wziąć udział w naszych projektach – stale szukamy ludzi, więc napisz do nas i nie czekaj! 🙂

O NAS


Settlers Studio tworzy zgrany zespół składający się z profesjonalistów i osób uczących się fotografii i filmu, czyli mamy świeży i fachowy wzrok. Make video daje ogromne pokłady energii i motywacji. Dzięki temu wiemy, że to co zrobimy jest cudownym przedsięwzięciem.

KONTAKT


Można do nas napisać w wiadomości prywatnej na messengerze facebook, lub skontaktować się poprzez e-mail: settlersstudio@gmail.com

Pozdrawiamy
Zespół Settlers Studio